فروش و تعمیر پکیج دیواری میدان دانش اموز کرج

اگر اطلاعات و تجربه کافی ندارید برای حفظ سلامت خود و اطرافیان و همچنین عدم آسیب به دستگاه هرگز به تنهایی سرویس پکیج را انجام ندهید و این کار را به سرویس کار مجرب پکیج بسپارید.

 

اقدامات لازم در تعمیر پکیج

 

رسوب زدایی: این کار شامل رسوب زدایی مبدل ها و قطعات پکیج می باشد، برای اینکار باید از مواد مناسب استفاده شود.

 

فیلتر سه راهی ورودی آب پکیج و مبدل ها… از قطعاتی هستند که معمولا نیاز به جرم گیری دارند.

 فروش و تعمیر پکیج دیواری میدان دانش اموز کرج

تعویض قطعات: یکی از مزایای سرویس پکیج آگاهی از خرابی قطعات است که پس از مشخص شدن قطعه مربوطه نسبت به تعویض یا تعمیر آن اقدام گردد تا خللی در روال کار پکیج صورت نگیرد.

 

هواگیری: از اصلی ترین موارد سرویس پکیج دیواری هواگیری از مدار پکیج دیواری و مدار شوفاژ می باشد که تاثیر زیادی در آبگرم مصرفی و گرمایشی دارد.

 

تنظیمات مجدد پکیج: پس از اتمام کار سرویس ،دستگاه باید تنظیمات دوباره بررسی و کنترل شود تا پکیج کارکرد صحیح و مناسبی داشته باشد.

 

نکته: برای کارکرد بهتر پکیجی که در حال استفاده از آن هستید باید سرویس دوره ای و سرویس کامل آن به صورت سالیانه و مرتب انجام گیرد تا باعث افزایش طول عمر دستگاه شود.

فروش و تعمیر پکیج دیواری میدان دانش اموز کرج فروش و تعمیر پکیج دیواری میدان دانش اموز کرج

مستر پکیج بابکار گیری نیرو های زبده و ماهر در زمینه تعمیرات تخصصی پکیج و کولر گازی در صدد است ارایه دهنده  خدمات مناسب در استان البرز و شهر کرج باشد.

 

شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل تا ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در کوتاهترید زمان ممکن در کنار شما باشند. 

۹۰۹ ۳۶ ۳۶ ۰۹۱۲      ۷۸۱ ۳۰ ۵۹ ۰۹۱۲     ۰۲۶۳۲۳۰۰۱۹۰

 فروش و تعمیر پکیج دیواری میدان دانش اموز کرج

 

تعمیر پکیج شامل کنترل و بررسی مواردی از قبیل وجود یا عدم وجود نشتی در لوله ها، رسوب در مسیر ورودی، رسوب در مبدل، اتصالات، فیلتر، شیلنگ ها، شیر اطمینان، دستگاه سختی گیر و … می باشد.

 

مزایای انجام تعمیر  پکیج دیواری

 

باعث افزایش راندمان و عملکرد بهتر دستگاه می شود.

 

قطعات معیوب و خراب پکیج با سرویس مشخص و شناسائی و با تعویض آن از خراب شدن دستگاه جلوگیری می شود.

 

هزینه سرویس ازدستگاه به مراتب از هزینه تعمیر کمتر است.

 

همچنین پکیج دیواری رسوب گیری شده و مخصوصا در ابتدای فصل سرما باعث آسایش و آرامش خیال مشتری می شود.

 فروش و تعمیر پکیج دیواری میدان دانش اموز کرج

 

پکیجتعمیر پکیج در کرجسرویس پکیج در کرجمهرویلا کرجنمایندگی پکیج آریستون در کرجنمایندگی پکیج آلزان در کرجنمایندگی پکیج آلکسیا در کرجنمایندگی پکیج آماتیس در کرجنمایندگی پکیج ایتالترم در کرجنمایندگی پکیج ایران رادیاتور در کرجنمایندگی پکیج ایساتیس در کرجنمایندگی پکیج ایمرگاس در کرجنمایندگی پکیج بارلی در کرجنمایندگی پکیج باکسی در کرجنمایندگی پکیج بایکان در کرجنمایندگی پکیج بوتان در کرجنمایندگی پکیج بوش در کرجنمایندگی پکیج تاچی در کرجنمایندگی پکیج رادیانت در کرجنمایندگی پکیج روکا در کرجنمایندگی پکیج شاپه در کرجنمایندگی پکیج فرولی در کرجنمایندگی پکیج گئومات در کرجنمایندگی پکیج گرم ایران در کرجنمایندگی پکیج گلدیران در کرجنمایندگی پکیج لامبرت در کرجنمایندگی پکیج لورچ در کرجنمایندگی پکیج مگاترم در کرجنمایندگی پکیج میشن در کرجنمایندگی پکیج ناوین در کرجنمایندگی پکیج وستن در کرج

تعمیر پکیج دیواری بلوار دانش اموز کرجخرید پکیج دیواری بلوار دانش آموز کرجسرویس پیکج دیواری بلوار دانش اموز کرجسرویسکار پکیج دیورای بلوار دانش اموز کرجفروش پکیج دیواری بلوار دانش اموز کرج

آقای پکیجمشاهده نوشته ها

Avatar for آقای پکیج

آقای پکیج بعنوان متخصص تعمیر پکیج ، بیش از 8 سال است که در خدمت شما عزیزان می باشد. رسالت ما انجام خدمات تعمیر پکیج در کرج و استان البرز می باشد و در این راستا همواره با تلاش زیاد در کنار شما بوده ایم و خوشبختانه توانسته ایم رضایت شما عزیزان و همراهی شما را جلب کنیم که بزرگترین افتخار برای ما می باشد. برای تماس با ما با شماره زیر در ارتباط باشید : 09123636909

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *